This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Historia

Zespół Bad Request powstał w Gliwicach na początku 2009 roku, kiedy to – jeszcze młodzi i piękni – Paweł Ramian i Michał Cyrus postanowili założyć kapelę. Przez pierwsze miesiące trwało intensywne pisanie materiału i szukanie reszty muzyków. Po przesłuchaniu i wypróbowaniu wielu osób wykrystalizował się pierwszy skład, który swój debiutancki koncert dał 3 lipca 2010 roku. Od tego czasu zmieniło się wiele, wręcz wszystko. Zespół zagrał wiele koncertów, popełniono kilka nagrań, przepisano wszystkie teksty z angielskich na polskie, zmienił się prawie każdy muzyk, by finalnie w 2014 roku kapela przybrała ostatecznie swój aktualny skład:

Paweł Ramian – Wokal, Gitara
Krzysiek Sadowski – Bas
Michał Pindur – Gitara
Remik Byliński – Perkusja

Obecnie zespół koncertuje, uczestniczy w różnych konkursach i festiwalach oraz przymierza się do nagrania nowego materiału. Niezmiennie największy nacisk kładziony jest na własne kompozycje i mnóstwo energii na scenie.

Dodaj komentarz